ЕКОНОМСКО-ТРГОВИНСКА ШКОЛА

Посета Сајму туризма у Београду

Први и други разред образовног профила туристички техничар (одељења Тт-14 и Тт-24), посетили су Међународни сајам туризма, 24.02.2017. Овај стручни излет организује се сваке школске године како би се наши будући туристички радници упознали са туристичком понудом за предстојећу сезону, условима и начином плаћања, као и са различитим туристичким организацијама у Србији и начином на који оне раде. Излет су организовали и спровели наставници: Банковић Јулијана, Шолаја Зоран, Галић Ана и Јакшић Мира.

Sajam turizma 1 Sajam turizma 2 Sajam turizma 3 Sajam turizma 4 Sajam turizma 5 Sajam turizma 6 Sajam turizma 7

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

јун 2026.
П У С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930